Незабутні враження про День відкритих дверей

18 травня в черговий раз відчинив двері для гостей, майбутніх абітурієнтів Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» в м. Дубні. Традиційно цей захід було організовано з метою інформування бажаючих про умови вступу, подальшого перебігу навчального процесу в освітній установі, ознайомлення з різноманітними формами студентського дозвілля, умовами проживання в гуртожитку.

У своїх стінах заклад гостинно прийняв майбутніх випускників Дубенщини, сусідніх районів й областей. Майбутні абітурієнти та їхні батьки мали змогу поспілкуватись з керівництвом установи, представниками професорсько-викладацького складу, дізнатись про сучасні вимоги щодо навчання у ВНЗ, новації, які запроваджуються в навчальному процесі підготовки кваліфікованих кадрів. Багато запитань у відвідувачів виникло стосовно умов вступу, перспективи працевлаштування за обраною спеціальністю. Не менш важливим у бесіді з керівництвом закладу було питання оплати за надання освітніх послуг. Усіх зацікавила існуюча гнучка система розрахунку, а також заохочення кращих студентів у вигляді знижок в оплаті за навчання. З майбутніми абітурієнтами відбулася також зустріч голови студентського самоврядування, яка розповіла про завдання, функції, структуру та реальні результати діяльності Студентської Самоврядної Колегії.

Згодом гості Дня відкритих дверей ознайомились з навчально-методичною, матеріально-технічною базою, презентацією періодики та наукової літератури останніх років, власних видань професорсько-викладацького складу. Особливо захопила їх виставка досягнень навчального закладу, відображених грамотами та подяками за вагомі здобутки та перемоги у різноманітних заходах і проектах.

Вдалим доповненням та цікавою розвагою Дня відкритих дверей в Університеті «Україна» став молодіжний квест «Вулицями міста Дубна». Сформовані команди вирушили за визначеним маршрутом по місту у пошуку відповідей на питання. Цікаво, що долання кожного відрізку визначеного шляху вимагало від учасників не лише швидкості, а й кмітливості. Квест був присвячений культурі українського народу та архітектурним пам’яткам, тому, пересуваючись територією міста, учасники не тільки продемонстрували вміння працювати у колективі, творчий, нестандартний підхід до вирішення запропонованих завдань, а й пізнали цікаві факти з минувшини міста Дубна.

Команда-переможець у винагороду отримала безкоштовні квитки на розважальну гру у пейнтбол, що була проведена за сприяння клубу «Отаман».

Незабутні враження, азарт, розповіді про пригоди й розмови про пейнтбол у найближчі дні не вгамовуються. Протягом гри пройшли декілька боїв. Процес строго контролювався суддями, які особливу увагу приділяли дотриманню гравцями правил гри та мір безпеки. А ще, додають учасники, це – справжній екстрим і не тільки…

Усі отримали неймовірний позитивний емоційний заряд, навчились більш ефективно взаємодіяти між собою та чудово відпочили.

У День відкритих дверей організатори подбали про створення теплої атмосфери і максимальних умов для знайомства з Університетом «Україна».

На заключному етапі Дня відкритих дверей проводилась безпрограшна лотерея. Окрім того, бажаючі отримали змогу відвідати студентський гуртожиток, який є одним з найкращих в області за комфортабельністю умов проживання.

Гості щиро дякували за отриману можливість змістовно, весело, активно, цікаво і з користю для себе провести вихідний день.