Керівник

Васюк Інна Володимирівна –
директор Дубенського фахового коледжу Університету “Україна”

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет у 2007 році, отримала кваліфікацію «спеціаліст» за спеціальністю «вчитель математики та основ економіки».

У 2007 році закінчила магістратуру Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Економіка підприємства».

З 2009 по 2011 роки навчалася в аспірантурі при кафедрі маркетингу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» у м. Київ. У 2011 році успішно захистила дисертацію на тему «Маркетингова логістика на підприємствах харчової галузі», у 2012 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».

Нагороджувалась Грамотами управління освіти Рівненської обласної державної адміністрації, Дубенської міської ради та Подяками Університету «Україна». Працює на педагогічній ниві понад 13 років.

У квітні 2002 року засновано перший на теренах Дубенщині вищий навчальний заклад – Університет «Україна». За роки існування сформовано колектив однодумців, напрацьовано належну науково-методичну та матеріально-технічну базу. У 2006 році Інна Володимирівна прийшла працювати в цей навчальний заклад методистом навчально-виховного відділу, у 2007 році прийнята на посаду викладача.

З січня 2016 року Васюк Інна Володимирівна призначена наказом Президента Університету «Україна» на посаду директора Дубенського коледжу Університету «Україна». Високий професіоналізм, патріотизм, активна громадянська позиція Інни Володимирівни сприяє підвищенню іміджу та розвитку Університету «Україна» не тільки в місті Дубно.

Як викладач Васюк І.В. постійно поповнює свій багаж знань, обмінюється досвідом із іншими викладачами, перебуває у постійному пошуку нової інформації, корисної для себе та студентів, прагне передати їм ті практичні знання, якими володіє сама. В науковому доробку перебуває понад 23 статті в різних наукових виданнях, а також у 2015 році Інною Володимирівною було видано навчально-методичний посібник «Компетентісно орієнтована економічна освіта»

Принципова і вимоглива, доброзичлива і щира, справедлива і коректна, відкрита для спілкування з колегами і студентами, Інна Володимирівна заслужила повагу й авторитет у колективі.